Napsali o nás

maminka B.S.

Dobrý den paní učitelky, moc Vás zdravíme.

Předně chci jménem mým i Beatky moc za všechno poděkovat.Cítili jsme se ve školce velmi komfortně. Byli jsme spokojeni s každodenní náplní a se vzdělávacím plánem a pestrým programem.

Co nejvíc oceňuji a co nejvíc sleduji při výběru jakéhokoliv vzdělávacího zařízení je erudice vyučujících. Na tom mi záleží nejvíc a s úrovní v MŠ Kouzelný svět jsem byla moc, opravdu moc, spokojená.Jste velmi empatické a schopné paní učitelky. Naše děti jste velmi posunuly.

Ať se Vám moc daří, mějte se krásně a někdy přijdeme na návštěvu.

17. 10. 2019|

S.L.

Milý kouzelný světe,

 

Živě si pamatuji to srpnové ráno roku 2015, kdy mě maminka vedla poprvé do školky. Hrozně jsem se těšila, oblékla jsem si svoje oblíbené tričko, v té době frčelo všechno s motivem Peppa Pig. Ještě taky vím, že maminka byla dojatá k slzám a měla obrovské břicho, jelikož už jsme čekali na narození sestřičky – Stellinky. Tolik z mých střípků, když jsem začínala se školičkou …

No a pak mne začaly skvělé čtyři roky, na které budu vždy ráda vzpomínat. Skvělé paní učitelky se mě ujaly a pomohly ve chvílích, když se mně stýskalo. Našla jsem si báječné kamarády, dokonce si rozumí i naše rodiče a myslím, že díky školce nám vznikla pevná přátelství do následujících let. Těšila jsem se na každý den, jelikož dny v MŠ Kouzelný svět byly plné aktivit, tvoření, zábavy, výletů, smíchu a radosti… Celý team vedení školky vnímám velmi přátelsky a pozitivně, dokonce jsem se mnohdy o víkendu na paní učitelky nemohla ani dočkat a v pondělí s radostí do školky utíkala.

Čas běžel jako voda a přišel další srpen, jen už se psal rok 2019. Holky z naší školky jsem vnímala jako svoji rodinu, uměla jsem spoustu věcí a tak nezbylo nic jiného, než se připravovat na školu. Už jsem se i těšila na nové školní dobrodružství, jen maminka neustále bědovala a při rozlučce ve školce hrozně bulela (… a kamarádům tvrdila, že je nachlazená 😊 ). Bylo to silné, krásné i dojemné současně, za což Vám mnohokrát DĚKUJI.

Teď už jsem školačka, ale tím, že mám sestřičku v Žirafkách, Vás budu chodit pravidelně navštěvovat.

😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

 

Moc ráda na Vás vzpomínám a děkuji za kouzelný čas, strávený s Vámi.

17. 10. 2019|

Rodiče L.K. a A.K.

Kdybychom měli třetí dítě, umístíme jej do Kouzelného světa, to mluví za vše. Jen ve výjimečných případech lenivého onemocnění se některé z dětí po ránu ozvalo, že nechce do školky. Chodily k vám rádi. V Lubomírovi jste více rozdmýchali zvědavost a tvořivost, to se ho drží doposud. Mladší Stázinka ve svých třech letech ještě o sobě nedává znát svůj talent a vlohy.
Celé to prostředí, ve kterém děti strávily nemalou porci svých všedních dní je nádherné, vnitřní i venkovní prostory. A celé to krásné prostředí skvěle doplňuje tým učitelský i kuchařský ? – těžko u vás hledat nějakého protivu.
Úctyhodné je, že přes všechnu tu rozmanitost, kterou jste dětem předkládali ve formě tematických celků, pravidelných zájmových aktivit a výletů mimo školku za poznáním, jste zvládali bravůrně podávat zpětnou vazbu i všem rodičům. Nejen prostřednictvím elektronické komunikace a náhledu na dítka přes kamery v reálném čase, ale také pomocí dětských besídek k mnoha svátečním příležitostem.

Když na to myslím, je lehčí budovat tak komplexní dílo a vést ho k dokonalosti, a je neskutečná dřina si to potom udržet. Vy to z mého pohledu držíte. Věřím, že to není snadné pokaždé udržet úsměv na rtech, když se na vás valí hromada problémů ze strany rodičů, provozovatele budov, inspekce a občas možná i z kolektivu, ale nedáváte to na sobě vůči dětem (a rodičům) znát, za to vám patří náš obdiv.

Děkujeme, že jste nás přijali, provedli naše děti velmi důležitým obdobím vývoje a přejeme vám hodně síly a také legrace do dalších let!

17. 10. 2019|

Rodiče A.G.

Dobrý den,

popravdě ještě nevíme kde nám hlava stojí. Každopádně jsme Vaši školkou byli velmi nadšení! Po celou dobu co Adam školku navštěvoval se nikdy nezmínil, že by se mu nechtělo vždy se těšil. Kroužky, školka v přírodě a Váš přístup k dětem byl víc jak 100%. Budeme Vás všechny jen chválit a doporučovat. Nejsem žádný pisatel románů, ale moc Děkuji Vám všem ve školce měla jsem Vás moc ráda. Jsem šťastná, že Adam byl šťastný a nechtělo se mu ze školky domů. Jste to nejlepší, co jste mu v jeho období mohli dát. Děkuji a jistě se uvidíme .

S pozdravem a ať se Vašemu Kouzelnému světu daří skvěle!!!!

 

17. 10. 2019|