Napsali o nás

rodiče A.V.

Jsem ráda, že Adam chodil právě do Kouzelného světa. Děkuji vám všem za skvělou práci a péči, kterou jste mu věnovaly. Přeji mnoho hodných dětí a rádi se zastavíme.

21. 6. 2019|

rodiče V.P.

Zdravím všechny ve školce a už teď můžu říct, že je mi po vás všech smutno. Myslím, že tohle je nejlepší reference:-) Za sebe i Viki můžu říct, že budeme napořád vzpomínat, jak nám u Vás bylo skvěle. Opravdu se za celou dobu, co Viki do školky chodila neobjevilo nic, co by bylo třeba řešit nebo s čím bych byla nespokojená. A to u vás Viki strávila hodně dlouhou dobu:-)

Co bych nejvíc vyzdvihla byl individuální přístup ke každému dítěti, tak že jste podporovali to co dítěti jde a v tom v čem je o něco horší jste dali příležitost, aby na sobě mohlo pracovat. Jste schopni je naučit tolik věcí, že mají ve srovnání s ostatními dětmi hodně napřed. Především co se týká vědomostí, tak zručnosti, samostatnosti a konkrétně u Viki i návyky zvládání povinností, spolehlivost a odpovědnost za svěřené úkoly. Za tohle všechno opravdu vděčím tomu, že se v téhle kouzelné školce dětem tak věnujete. Trpělivost v tom, že to ty děti chcete naučit a je vidět, že to lidi, kteří ve školce pracují opravdu baví a dávají tomu i něco navíc.
Mimo tyhle věci, jsem byla nadšená z toho, jaké jste dětem byli schopni zprostředkovat zážitky, které je také posunou dále. Ať už jde o výlety, akce na zahradě školky, exkurse, lyžáky, školy v přírodě, odpolední kroužky a taky pohyb navíc, jako třeba zumba. Viki se hodně líbily odpolední kroužky. Nikdy jsem neměla pocit, že Viktorku do školky “odkládám” vždycky to spíš bylo tak, že jsem jí ráno vedla za novými zážitky než jen do budovy, kde stráví čas, když já jsem v práci. Nestalo se mi, že by Viki do školky nechtěla, naopak, když jsem pro ni přijela i chvíli před “zavíračkou” tak jí to nikdy nevadilo a naopak říkala že se jí ve školce líbí. Tenhle pocit je opravdu k “nezaplacení”:-) a není jen tak.

Musím také vyzvednout paní kuchařky, které vymýšlely pro děti tak fajn jídla, že jsem vždycky u jídelního lístku “slintala” že chci taky takové mňamky. Naučili jste také Viki jíst spoustu věcí, které před tím, než do školky začala chodit odmítala.

Tohle všechno je o lidech, a v této školce vás je mnoho, které stojí za to v životě poznat. Když je prostě skvělá “velitelka” tak je skvělý i celý tým. Mám vás všechny moc ráda!

Pokračujte prosím v tom co děláte, protože to děláte moc dobře:-*

Až mi tu u toho ukápla slza, no prostě Kouzelná školka a to doslova.

21. 6. 2019|

Rajni Gupta

We always reference your playschool as we were very much satisfied. We are happy that we select your playschool. 🙂 Anshi is having good time at her school and she miss you all. We wants to come to meet all of you sometime.

21. 6. 2019|

Jendrískovi

Děkujeme za krásné dva roky ve vaší nádherné školce, za milý, profesionální přístup a velkou trpělivost:-) za skvělé aktivity, výlety a kroužky. Děkujeme paní ředitelce, všem p. učitelkám, p. kuchařkám, jste bezva tým;-)

21. 6. 2019|

Mrkvová

Nelke sa v škole veľmi páči, chodí tak s radosťou, tak dúfak, že jej to vydrží :D. So škôlkou sme boli celých 6 rokov veľmi spokojní. Nemenila by som. Pani učiteľky boli vždy milé, trpezlivé, ústretové, ochotné pomôcť. Je vidieť, že svoju prácu robia s láskou k deťom. Obe deti ich mali radi.. Nie vždy to mali s nami jednoduché, za to im patrí veľké ĎAKUJEME.

21. 6. 2019|

Bojkovi

Jsme velice rádi,že Jareček navštěvoval školku Kouzelný svět, která našeho syna připravila na další cestu životem. Velice rádi s Jarečkem na vás všechny paní učitelky a celý další kolektiv vzpomínáme. Školku Kouzelný svět doporučujeme všem dětem. Mějte se kouzelně.

21. 6. 2019|